Strona główna

Jednostki podległe

Prokuratura Rejonowa Gdańsk-Oliwa w Gdańsku
ul. Piekarnicza 10/C, 80-126 Gdańsk
tel. (58) 321-35-00, fax. (58) 321-35-04
e-mail: oliwa@gdansk.po.gov.pl

Prokuratura Rejonowa Gdańsk-Śródmieście w Gdańsku
ul. Piekarnicza 10/C, 80-126 Gdańsk
tel. (58) 321-35-50, fax. (58) 321-35-54
e-mail: srodmiescie@gdansk.po.gov.pl 
 
Prokuratura Rejonowa Gdańsk-Wrzeszcz w Gdańsku
ul. Piekarnicza 10/C, 80-126 Gdańsk
tel. (58) 321-39-55, fax. (58) 321-39-56
e-mail: wrzeszcz@gdansk.po.gov.pl 
 
Prokuratura Rejonowa w Gdyni
ul. 10 Lutego 39, 81-364 Gdynia
tel. (58) 661-04-00, fax. (58) 661-04-01
e-mail: pr-gdynia@gdansk.po.gov.pl lub gdynia@gdansk.po.gov.pl
 
Prokuratura Rejonowa w Kartuzach
ul. 3 Maja 15, 83-300 Kartuzy
tel. (58) 681-26-12, fax. (58) 681-23-88
e-mail: kartuzy@prokuratura.gda.pl
 
Prokuratura Rejonowa w Kościerzynie
ul. Zgromadzenia Księży Zmartwychwstańców 1, 83-400 Kościerzyna
tel. (58) 686-47-98, 684-81-67 fax. (58) 686-47-99
e-mail: koscierzyna@prokuratura.gda.pl
 
Prokuratura Rejonowa w Kwidzynie
ul. Kościuszki 30 A, 82-500 Kwidzyn
tel. (55) 279-36-76, fax. (55) 279-54-92
e-mail: kwidzyn@gdansk.po.gov.pl 
 
Prokuratura Rejonowa w Malborku
Pl. Słowiański 6, 82-200 Malbork
tel. (55) 272-24-94, 272-28-11, 272-32-07
e-mail: malbork@prokuratura.gda.pl
 
Prokuratura Rejonowa w Pruszczu Gdańskim
ul. Wojska Polskiego 7 B, 83-000 Pruszcz Gd.
tel. (58) 304-00-50, 682-21-21, fax. (58) 683-28-72
e-mail: pruszcz@prokuratura.gda.pl
 
Prokuratura Rejonowa w Pucku
ul. Wejherowska 3, 84-100 Puck
tel. (58) 673-20-66, fax. (58) 673-54-80
e-mail: puck@prokuratura.gda.pl
 
Prokuratura Rejonowa w Sopocie z siedzibą w Gdańsku
ul. Kołobrzeska 41, 80-391 Gdańsk
tel. (58) 551-09-22, fax. (58) 551-50-30
e-mail: sopot@gdansk.po.gov.pl 
 
Prokuratura Rejonowa w Starogardzie Gdańskim
ul. Kościuszki 6, 83-200 Starogard Gd.
tel. (58) 562-46-10, fax. (58) 562-29-81
e-mail: starogard@prokuratura.gda.pl
 
Prokuratura Rejonowa w Tczewie
ul. Sadowa 6, 83-110 Tczew
tel. (58) 531-06-41, fax. (58) 531-04-95
e-mail: tczew@gdansk.po.gov.pl
 
Prokuratura Rejonowa w Wejherowie
ul. Hallera 21, 84-200 Wejherowo
tel. (58) 672-98-60, fax (58) 672-98-62
e-mail: pr-wejherowo@gdansk.po.gov.pl