Strona główna

Jednostki podległe

Prokuratura Rejonowa Gdańsk-Oliwa w Gdańsku
ul. Piekarnicza 10/C, 80-126 Gdańsk
tel. (58) 7679800, fax. (58) 7679804
e-mail: oliwa@gdansk.po.gov.pl

Prokuratura Rejonowa Gdańsk-Śródmieście w Gdańsku
ul. Piekarnicza 10/C, 80-126 Gdańsk
tel. (58) 7679850, fax. (58) 7679854
e-mail: srodmiescie@gdansk.po.gov.pl 
 
Prokuratura Rejonowa Gdańsk-Wrzeszcz w Gdańsku
ul. Piekarnicza 10/C, 80-126 Gdańsk
tel. (58) 3213955, fax. (58) 3213956
e-mail: wrzeszcz@gdansk.po.gov.pl 
 
Prokuratura Rejonowa w Gdyni
ul. 10 Lutego 39, 81-364 Gdynia
tel. (58) 6610400, fax. (58) 6610401
e-mail: pr-gdynia@gdansk.po.gov.pl lub gdynia@gdansk.po.gov.pl
 
Prokuratura Rejonowa w Kartuzach
ul. 3 Maja 15, 83-300 Kartuzy
tel. (58) 6812612, fax. (58) 6812388
e-mail: kartuzy@prokuratura.gda.pl
 
Prokuratura Rejonowa w Kościerzynie
ul. Zgromadzenia Księży Zmartwychwstańców 1, 83-400 Kościerzyna
tel. (58) 6864798, 6848167 fax. (58) 6864799
e-mail: koscierzyna@prokuratura.gda.pl
 
Prokuratura Rejonowa w Kwidzynie
ul. Kościuszki 30 A, 82-500 Kwidzyn
tel. (55) 2793676, fax. (55) 2795492
e-mail: kwidzyn@gdansk.po.gov.pl 
 
Prokuratura Rejonowa w Malborku
Pl. Słowiański 6, 82-200 Malbork
tel. (55) 2722494, 2722811, 2723207
e-mail: malbork@prokuratura.gda.pl
 
Prokuratura Rejonowa w Pruszczu Gdańskim
ul. Wojska Polskiego 7 B, 83-000 Pruszcz Gd.
tel. (58) 3040050, 6822121, fax. (58) 6832872
e-mail: pruszcz@prokuratura.gda.pl
 
Prokuratura Rejonowa w Pucku
ul. Wejherowska 3, 84-100 Puck
tel. (58) 6732066, fax. (58) 6735480
e-mail: puck@prokuratura.gda.pl
 
Prokuratura Rejonowa w Sopocie z siedzibą w Gdańsku
ul. Kołobrzeska 41, 80-391 Gdańsk
tel. (58) 5510922, fax. (58) 5515030
e-mail: sopot@gdansk.po.gov.pl 
 
Prokuratura Rejonowa w Starogardzie Gdańskim
ul. Kościuszki 6, 83-200 Starogard Gd.
tel. (58) 5624610, fax. (58) 5622981
e-mail: starogard@prokuratura.gda.pl
 
Prokuratura Rejonowa w Tczewie
ul. Sadowa 6, 83-110 Tczew
tel. (58) 5310641, fax. (58) 5310495
e-mail: tczew@gdansk.po.gov.pl
 
Prokuratura Rejonowa w Wejherowie
ul. Hallera 21, 84-200 Wejherowo
tel. (58) 6729860, fax (58) 6729862
e-mail: pr-wejherowo@gdansk.po.gov.pl